İkinci El Hasta Yatağı Alan Yerler Anadolu Yakası ✔️

İkinci El Medikal Malzeme Alan Yerler Anadolu Yakası

Özel üretim kategorisinde tedavi amaçlı piyasaya çıkan medikal ürünler, Sağlık dünyasının ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır. Hasta yatakları da bu kategoride ilk sırada yer alan en önemli seçeneklerden biridir. Hasta yatağı alım ve satım işlemlerinde ikinci el kategorisinde ekonomik seçenekler sitemizde yer almaktadır. İkinci el medikal malzeme alan yerler Anadolu yakası kategorisinde tercih edilen bir medikal firmayız.

Hasta Yataklarımız Güvenlidir

Salgın hastalık dönemini yaşadığımız şu günlerde insan sağlığının önemi bir kez daha anlaşılmıştır. Evde karantinada kalan hasta sayısının artması ile birlikte hasta yataklarına olan ilgi de artmış durumdadır. Sağlıklı ve kullanışlı özelliklere sahip olan hasta yataklarımız, hijyenik özelliklere sahiptir. Dezenfeksiyon işleminin ardından satışa çıkan ürünlerimiz güvenle kullanılabilir. Temizlik işlemlerinde kullandığımız kimyasallar güvenlidir. Teslimat anında servisimiz sosyal mesafe ve maske gibi kurallara uymaktadır.

İkinci el dünyasında güvenilir çözüm seçeneği sunan Mosspa hasta yatakları, hasta yatağı satışında ön plana çıkmıştır. Satış işlemlerinde kargo ve teslimat konusunda esnek çözümler üretiyoruz. Satın alma işlemlerinde istediğiniz kaliteli özellikleri yansıtıyoruz. Güvenle hastanız için özel bir yatak almak istiyorsanız bizi tercih etmeniz yeterlidir.

Hasta Yatağı Tedavinin İlk Önemli Adımıdır

Hastanelerde hastaların dinlenirken rahat etmeleri için hasta yataklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Evlerde de hasta yatağı sizin için büyük kolaylık sağlar. Evde baktığınız hasta için neden hasta yatağı almalısınız?

Şimdi bu sorunun cevabını verelim:

  1. Motorlu ve kumandalı olan yataklarda hasta kumandayı kullanarak doğrulabilir veya ayak kısmını havaya kaldırabilir. Yatağı istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
  2. Hasta yataklarına özel tasarlanan ve hastanın beslenmesinde pratik çözüm sunan özel yemek masası en kullanışlı aksesuarlardan biridir.
  3. Yatak tekerli olduğu için hasta yer değiştirme problemi yaşamaz.
  4. Yataklar serum kullanımında kolaylık sağlamaktadır.
  5. Hasta bakıcı sürekli hastanın yastığı ile ilgilenmek zorunda kalmaz.
  6. WC sistemine sahip olan yatakların en önemli özelliği sürekli yatan hastaların tuvalet ihtiyacında kolaylık sağlamasıdır.
Dikkatinizi Çekebilir ;  2 Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları ✔️

Hastalara özel tasarlanan bu yatakların artılarını saymakla bitiremeyiz. Günlük hayatımızda hastalanmak veya bir yakınımızın hastalanması normal bir şeydir. Ancak evde hastanın rahat etmesi için hasta yatakları olmazsa olmazdır.

Yatak Modelleri

Hastalanan ve huzurlu bir tedavi süreci yaşamak isteyen hastalar için hasta yatağı zorunlu bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Hastalara özel yatakların genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  1. Motorlu özelliğe sahip yataklar kumandalıdır. 2 motorlu modellerin yanı sıra 3 motorlu özelliğe sahip yataklar da bu kategoride temin edilebilir. Kumanda sistemi hasta tarafından kontrol edilebilir.
  2. Karyola tipi hasta yatakları da diğer yataklar gibi kullanışlı ve pratik özelliğe sahiptir. Üç parçalı minder yastıklar hastanın pozisyonuna göre yerleştirilir.
  3. Manuel hasta yataklarında yatağın hareketi manuel bir şekilde gerçekleştirilir.

Günümüzde en popüler hasta yatağı motorlu olanlardır. Alman motorlu olan ve hastanın yatış pozisyonunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren bu modeller elektrik enerjisi ile çalışır. Tekerli olması nedeniyle oda içerisinde hasta yerini değiştirebilir. Hava almak isteyen hasta pencere kenarına veya balkona taşınabilir.

Sağlık dünyasına özel tasarlanan hasta yataklarında hasta nakil işlemleri önemlidir. Bu yatakların kenar kısımlarına bulunan korkuluklar portatif özelliklere sahiptir. Hasta nakil işlemlerinde bu kenar kısımlarda yer alan kollar aşağı inebilir. Hasta yatağa geçtikten sonra bu kollar tekrar kapatılabilir. Güvenli, rahat ve kullanışlı olması nedeniyle hasta yatakları mükemmel bir çözümdür.

Hastanın Morale İhtiyacı Vardır

Rahat olmayan ve huzur vermeyen bir yatak hastanın moralini bozar. Tedavide hastanın morali çok önemlidir. Bu nedenle hasta istediği zaman başını kaldırabilmeli ve istediği zaman ayak pozisyonunu değiştirebilmelidir. Ayrıca odada sıkıldığında oda değiştirme imkanına sahip olmalıdır. Bunun için özel hasta yatakları tercih edilmektedir. Tıp dünyasında morali yüksek olan bir hastanın iyileşme sürecinin daha kısa olduğu saptanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Obez Kilolu Yatalak Hasta Medikal Karyolası Fiyatları ✔️

Telefonla, Whatsapp veya Mail yoluyla ile sipariş verebilirsiniz.
Sipariş ve Danışma Hatlarımız
Mosspa Hasta Yatakları
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mahallesi, Sarıkamış Sk. No : 39, 34704 Ataşehir/İstanbul
Tel : +902163498080
Whatsapp : +905539554343
Gsm : +905539554343
Mail : mosspa34@gmail.com

İkinci El Hasta Yatağı Alan Yerler Anadolu Yakası, İkinci El Hasta Yatağı Alan Yerler Anadolu Yakası, 2 MOTORLU hasta yatağı Fiyatları, Hasta yatağı kiralama Anadolu Yakası, Tuvaletli hasta yatağı kiralama, Karagül iş Merkezi Hasta yatakları fiyatları, Hopefull hasta yatakları fiyatları, Letgo hasta yatağı istanbul, Medikal hasta yatakları, Eleganza hasta yatağı, İkinci el hasta yatağı alanlar 3 Motorlu hasta yatağı sahibinden İkinci el hasta yatağı alım satım SPOT hasta yatağı İkinci el Hasta yemek masası,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek