İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları ✔️

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları 

İkinci El Elektrikli Hasta yatağı, herhangi bir hastalık sebebi ile yatağa bağlı kalıcı veya geçici olarak, yatarak dinlenen kişiye denir. İnsanoğlu doğumundan sonra, ölünceye kadar hasta olmaktadır. Bu hastalıklar geçici geçici veya kalıtsal olmaktadır.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı

Ağır hasta olan ve yaşlanan kişiye çok iyi bakılması gerekmektedir. Çünkü ilgiye ihtiyaçları vardır. Tıpkı yeni doğan bir bebek gibi hassas yapıları vardır. Gözetim altında olmaları gerekir. Yapısı ve özellikleri ile donanımlı bir şekilde hasta yatağı halinde üretilmiştir. Her hastaya farklı şekilde hitap edecek şekilde hizmete sunulmuştur.

Her insanın bütçesi aynı olmamaktadır. Hasta bakımı oldukça zor ve masraflı bir iştir. Bizler bunu düşünerek, bu konuya empati ile yaklaşıyoruz. Bizler hasta yataklarını sizlere ikinci el olarak satmaya başladık. Bütçenizi sarsmadan, sıfırı kadar temiz ve hijyen olarak temiz olarak satışına başladık. İkinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları sizler için özel fiyatlandırma yapılmıştır.

Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatakları elektrikli motorlar ile çalışmaktadır. Kesinlikle motor sesi rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. İki hortumu sayesinde, hastayı rahat ettirmek için yatağa hava vermektedir. Yatak ortopedik haline geldikten sonra, hava verme derecesi sabitlenmektedir.

Hasta yatakları özellikleri bakımından geniş kapsamlı olmaktadır. Hastalığın türüne göre hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Yatalak hastalarının bakımları oldukça zordur. En basiti onları kaldırıp tuvalet ihtiyacını gidermelerini sağlamamız bizi yorar. Uzun süre uğraş vermemizi sağlar.

Bizler severek yardım ederiz fakat zorlanarak, hastanın bakımını sağlarız. Çünkü kolay değildir. Günümüz teknolojileri hastaya ve refakatçisini rahatlatmak için hasta yatakları üretilmiştir. Hasta yatağı tekerleklidir. Tekerleklerindeki mandal sayesinde hasta yatağını istediğiniz yere götürüp sabitleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Yatağı 3 Motorlu Fiyat ✔️

Hastayı yormadan, ayağa kaldırmaya yarayan sistemden meydana gelmiştir. Yatakta bulunan sistemsel yapı sayesinde hasta yatakta rahat etmektedir. Hastanın vücudunu dilediğiniz gibi kaldırıp ayarlayabilirsiniz. Belirli derecelere sahip yatakları kaldırıp, indirilebilmektedir. En büyük özelliği içi tamamen hava ile olduğu için, hastayı rahat ettirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olmasıdır.

İkinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları son derece uygundur ve yapısı itibarı ile kullanışlıdır.

Hasta Yataklarının Modelleri 

Modelleri yönünden fazla ve çok yönlü özellikler içermektedir. Tamamen birbirinden farklı hastalara özel ve kilolarına göre üretilmiştir.

4 Motorlu Hasta Yatağı

*Pm 3050: Bu 4 Motorlu Hasta Yatağı olarak çalışmaktadır. Bu hasta yatağı elektrikli motor ile çalışıp, Türkiye’nin en fonksiyonel özelliğine sahip olan hasta yatağı olmaktadır. Kilolu hastalar için tasarlanmıştır. Zemin ve fonksiyon düğmeleri, uzun boylu hastalar için özel tasarım, bu aranan özellikleri Pm 3050 hasta yatağı karyolasında birleştirdik. Uzun boylu hastalar için, standartların üzerinde bir yataktır. Hem uzun boylu hastalar için alçak yatak haline getirilmiştir.

iki motorlu hasta karyolası 

*Pm 2300: Bu hasta yatağı ise, ahşap kaplamalı ve iki motorlu hasta karyolası olarak ahşaptan yapılmıştır. Dört farklı renge sahip bir yatak türüne sahiptir. Evde ki dizayna, uygun görünüme ve hastanede ki ilaç kokusu psikolojisini üzerinizden atmaktadır. Sırt ve ayak kısmı şeklinde hareket edilebilmektedir. Yatağın kasası sünger ve koruyucu örtü şeklindedir. Serum askılık şeklindedir. 100 kg ve altı olan hastalar için uygun hale getirilmiştir. Bunun gibi her hastaya özel farklı yatak modelleri de mevcuttur. Bu modeller ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatlandırma olarak piyasa fiyatının altında yer almaktadır.

Lazımlıklı Yataklarımız Mevcut 

Yaşlı ve felçli hastaların kullanmaları için tasarlanmıştır. Adından da anlaşıldığı gibi, yatağa bağlı olarak yaşayan hastaların tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile özel bir şekilde tasarlanmıştır. Yatağın ortasında bulunan delik hastanın kalçaların oraya oturması için tasarlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evde Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul ✔️

Yatağın altında özel olarak saklanmış düzenek sayesinde kolay temizlenebilmektedir. Bilindiği gibi çoğu ağır hasta yatağa bağlı kaldığından bez kullanmaktadır. Bu hastayı çoğu zaman rahatsız etmektedir. Bu hasta yatağı sayesinde bakıcıya kolaylık sağlanmış oluyor. Hasta rahat ve hijyen açısından temiz olabiliyor.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Lazımlıklı hasta yatakları, yan demir korkuluklar sayesinde güvenlik bir şekilde yatakta yatmaktadır. İkinci el elektrikli hasta yatağı, her aileye uygun fiyatlandırılması ile uygun fiyat haline getirilmiştir. İkinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları firmamızda son derece uygundur. Bu hasta yatak türlerini bizden satın alabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek için günden güne kendimizi geliştirerek, sizler için profesyonel anlamda

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek