Havalı Hasta Yatak Fiyatları 2020 ✔️

Havalı Hasta Yatak Fiyatları 05302865343

Havalı hasta yatak fiyatları en ve boy açısından kişi sağlığına uygundur. Boysal olarak 25 cm aralığındadır. Eni ise yaklaşık olarak 9 cm aralığındadır. Kişi taşıma kapasitesi 110 ve 130 kilogram ağırlığında değişim gösteriyor.
Havalı yatak hastanın beden sağlığını düşünülerek tasarlanmıştır.
Yatağın içerisinde en az dört çeşit boru tipi bulunuyor.

Baklava Tipi Medikal Havalı Yatak

Havalı Hasta Yatak Fiyatları Medikal Baklava Tipi Havalı Yatak Hasta Konforu ve Rahatlığı Göz Önünde Bulundurularak Üretilmiş Ev ve Hastane Kullanıma Uygundur.

Yatak içerisine hava akımı girdikten sonra bu borular hareketleniyor. Yatağın esas hareketi motor sayesinde gerçekleşiyor. Yatağın parçası olan motor devamlı olarak çalışmak zorundadır.
Çalışma sırasında çok fazla ses çıkarmadığı için hastaya ve çevresinde bulunan insanlara rahatsızlık vermez.
Yatağın içerisinde dört çeşit katman bulunuyor.

Katmanlar sayesinde obezite hastası olan bir kişi bedensel ağrılar çekmeden huzurlu bir şekilde zaman geçirebiliyor.
Bedensel Yaraların İyileşmesine Havalı Hasta Yatak İyi Geliyor
Yatağın hareketli yapısı sayesinde, hastaların bedeni iyileşiyor. Yatak borusunun içerisinde aktif olarak dolaşan bir hava akımı yer alıyor.
Yatak bu nedenle kişiye adeta masaj yapıyor. Vücudunun kan akışının olmadığı noktaları yatak üzerinde hareketleniyor sonuç olarak kişi de morarmalar ve bir takım yaralanmalar oluşmuyor.

Kişi düzenli bir şekilde nefes alıp vermeyi deneyimlemiş oluyor. Hastalıkların çoğu organların düzenli olarak çalışması ile iyileşebilir.
Yataklarımızın tamamen esnek ve hareketli yapısı vücut içerisindeki organların çalışmasını sağlıyor. Havalı yatak fiyat konusunda bilgi almak adına araştırmalar yapılmalıdır. Her hastanın yatağı kullanım süresi değişiklik gösterebilir.
Felç hastaları uzun süre kullanacakları için; yatağı satın alma imkanlarından yararlanabilirler.

Havalı Hasta Yatak Fiyatları

Havalı Hasta Yatak Fiyatları Pratik Özellikleri

Havalı Hasta Yatak Fiyatları konusunda değişen aralıklar mevcuttur. Fakat yataklarımız pratik özellikleri olduğu için kaçırılmamalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Havalı Yatak 2020

Çünkü yatağın her daim pozisyon değiştirebilen özelliği bulunuyor. Yatak sağ ve sol yönden dönebilen özelliğe sahiptir. Hastaya gerek pansuman yapılırken gerekse de iğne vurulurken yatağın hareket edebilmesi; hem hastaya hem de bakım verenine kolaylık sağlıyor.

İçerisinde en az üç adet motor gücü bulunuyor. Baş ve ayak kısımlarını hareket ettirebilmek için piston yer alıyor. Yatak içerisindeki diğer motor ise görev olarak, yatağın aşağı inip yukarı çıkmasına yardımcı oluyor.

Yatağın sağ ve sol taraflarında alüminyum tarzında korkulukları yer alıyor. Hasta bu korkuluklar yardımı ile tutunarak ayağa kalkabilir. Yine aynı şekilde gece uyurken; hasta herhangi bir şekilde yönünü değiştirdiği sırada yataktan düşmesi engellenmiş olur.

Hasta Yatağı Nasıl Çalıştırılır?

Yatağın çalıştırılması için içerisinde motor bulunuyor. Fakat öncelik ile havalı hasta karyolası içerisinin hava akımı ile doldurulması gerekiyor.
Yatak iyi bir şekilde şiştikten sonra hava akımı durdurulmalıdır. Motor çalıştırılır ve yatak hareket etmeye başlar. Yatağı durdurmak için içinde aynı işlem yapılır.
Motor ve yatak arasındaki etkileşim kesildiği zaman yatak hareket edemez. Hasta yataklarımız; kumanda sayesinde kontrol edilmektedir. Kumandanın A tuşuna basılarak hastanın baş bölgesi yaklaşık olarak 90 dereceye kadar kaldırılabilir.
Yatağın kendisine ait masası vardır. 90 derecelik baş pozisyonu sayesinde hasta keyifli bir şekilde yemeğini yiyebilir. Havalı yatak fiyat aralıkları yatak modeline göre değişebilir.

Havalı Yatakların Kullanım Alanları

Havalı Hasta Yatak Fiyatları boy ve en bakımından her alana sığabiliyor. Gerek hastane, huzur evi, bakım evi, kişisel ev gibi birçok alan içerisinde kullanılabilir.

Yatağın kendisine ait dört adet tekerleri bulunuyor. Tekerler açma ve kapama özelliklerine sahiptir. Yatağın konumu değiştirilmek istenildiği zaman; tekerler açılıp konum değiştirilir ve tekrardan güvenlik kilidi kapatılmalıdır.
Yataklarımız renk bakımından krem rengine sahiptir. Bu nedenle görsel ve sağlık açısından temizliğe özen gösterilmesi gerekiyor. Yatağın temizlenmesi için; motor kısmının durdurulması gerekiyor.
Temizlik malzemeleri ile iyi bir şekilde dezenfekte edilmelidir. Temiz bir yatak hastanın; sağlıklı bir şekilde zaman geçirmesine yardımcı olur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kiralık Hasta Yatakları ✔️

Havalı Yatak ve Pozisyon Aralıkları

Havalı yatak üç adet pozisyon aralıkları bulunuyor. Sol, orta ve sağ olmak üzere değişik pozisyon stilleri bulunuyor. Yaklaşık olarak 20 ve 25 dereceler arasında 10 dakika içerisinde yön değiştirir.
Bu şekilde günün her dakikasında hastaların vücutlarında meydana gelebilecek yaralar önlenmiş olur. Hastanın kilogram ağırlığını manuel olarak ayarlayabilme kapasitesine sahiptir.
Bu şekilde hasta için rahat bir yatak düzeni oluşur. Yatağın şiltesi ve örtüsü bulunuyor. İlaçların yatağa dökülme riski vardır.
Yatağın kokmaması ve hastaya zarar vermemesi için sık sık temizlenmesi gerekiyor. Birçok farklı hasta yatağı modelini firmamızda bulabilirsiniz.
Daha çok bilgi ve ürün için diğer bir sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://medikalhavaliyataklar.com/

Medikal Hasta Yatağı ve Havalı Yatak Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek