Hasta Banyo Sandalyesi ✔️

Hasta Banyo Sandalyesi 05302865343

Banyo sandalyeleri genel olarak yaşlı hastalar, engelli hastaların kişisel bakım ihtiyaçlarının sürdürülebilmesi için üretilmiş olan medikal ürünlerdir. Hasta Banyo sandalyesi genellikle medikal ürünlerin yer aldığı firmalarda satılmaktadır. Banyo sandalyelerinin aynı zamanda klozet ihtiyacını gören modelleri de mevcuttur. Özellikle yaşlı hasta bireylerin bakım ihtiyaçlarının giderilmesi açısından oldukça kullanışlı olan ürünlerdir.

Ürün Kodu : Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye Comfort Plus KY681

Ürün Açıklaması

  • Comfort Plus KY681 Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye
  • İç ve Dış Mekanlarda Kullanıma Uygun Çelik Şase
  • Korozyona Dayanıklı Nikelaj Kaplama
  • Dolgu Ön ve Arka Tekerler
  • Yukarı Hareketli Yan Kolçaklar
  • Çıkarılabilir Yüksekliği Ayarlanabilir Ayaklar
  • Kolay Temizlenebilen Bakteri Oluşumuna Karşı Dayanıklı Vinleks Döşeme
Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye
Hasta Banyo Sandalyesi

Hasta Banyo Sandalyelerinin Çeşitleri Nelerdir?

Banyo ve tuvalet gibi kişinin temel bakım ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olan medikal ürünlerin başında banyo sandalyeleri gelmektedir. Yaşlı ve engelli bireylerin ihtiyaçlarına yönelik sandalye çeşitleri sağlık sektöründe yer alan medikal Medikalblog Store Ataşehir bulunmaktadır.

Banyo sandalyeleri arasında:

  • Klozet tekerlekli sandalyeler
  • Banyo WC refakatçi kullanımına yönelik sandalyeler
  • Banyo WC refakatçisiz kullanıma yönelik modeller

Engelli bireylere ve yaşlı hasta bireylerin banyo ve klozet ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olan bu sandalyeler birçok farklı modelde olabiliyor.

Refakatçi Kullanımına Yönelik Banyo Sandalyelerinin Özellikleri

Bu banyo sandalyesi tamamen hasta olan bireyin tek başına kullanamadığı yanında refakatçisinin kullandığı sandalye türüdür. Bu sandalyeyi kullanıcı olan kişi tek başına hareket ettiremez. Dolayısıyla yanında mutlaka ona yardımcı olacak bir kişinin varlığı gereklidir. Genellikle bu ürünleri el ve kol becerisi olmayan hasta ve engelli kişilerin kullanmasını önermekteyiz. Onlar için özel üretilmiştir.

Hasta Banyo sandalyesi ve klozet içeren sandalyeler genellikle yapıları gereği ıslak zeminlerde kayma yapmayan yapıya sahiptirler. Kolaylıkla silinip temizlenebilen leke tutmayan malzemeden üretilmiştir. Bu özelliklerinden dolayı engelli bireyler tarafından tercih edilirler. Her türlü banyo sandalyelerinin özelliklerine ve görsellerine Medikalblog Store Ataşehir web adresinden ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Yatağı Fiyatları ✔️
Comfort Plus KY681 Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye
Hasta Banyo Sandalyesi
Refakatçi Olmadan Kullanılabilen Banyo Sandalyeleri

Banyo sandalyeleri arasında her ihtiyaca yönelik farklı modellerde sandalyeler bulunmaktadır. Gerek refakatçi tarafından kullanılabilen gerekse refakatçisiz hastanın kendisinin rahatlıkla kullanabildiği banyo sandalyeleri mevcuttur. Refakatçi olmadan kullanılabilen banyo sandalyelerinde hasta ya da engelli birey tek başına sandalyeyi banyoya sürükleyerek ihtiyacını kendi başına görebiliyor. Banyo ve WC içeren sandalyeler anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Aynı zamanda kişi tek başına yada refakatçi ile kullansa dahi sandalyeyi banyo kapılarından rahatlıkla geçebilecek özellikte ve boyutlarda tasarlanmıştır.

Hasta Banyo Ve WC İçeren Banyo Sandalyelerinin Fiyatları

Banyo, WC içeren banyo sandalyeleri özellikle engelli bireyler ve yaşlı hasta kişilerin kullanımları için tasarlanmış olup, oldukça kullanışlı ve dayanıklı ürünlerdir. Bu banyo sandalyesi birtakım kullanım özelliklerine göre farklı modellerde olabilir. Dolayısıyla banyo sandalyeleri de özelliklerinden dolayı ücretlerinde değişkenlik gösterecektir. Medikalblog Store Ataşehir dahilinde satışını yaptığımız banyo ve WC olabilen tekerlekli sandalyelerimizin fiyatları 2020 yılına göre belirlenmiştir.

Elbette ki bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuzda Devlet bu hususta tekerlekli banyo sandalyelerinin ücretinin bir kısmını karşılamaktadır. Dolayısıyla hastaneden alınan bir raporla medikal Medikalblog Store Ataşehir ziyaret edebilir ve Hasta banyo sandalyesi çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Medikalblog Store Ataşehir medikal firmamızda onlarca farklı modeli bulunan banyo sandalyelerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda firmamızın deneyimli personellerinden gerekli desteği alabilirsiniz. Yada Medikalblog Store Ataşehir web sitesini inceleyerek, iletişim numaramızı kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Hasta Banyo Sandalyelerini İkinci El Alabilmek Mümkün Mü?

Banyo ve WC bulunan tekerlekli akülü sandalyeler hasta ve engelli olarak yaşamını sürdüren kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Engelli ve yaşlı hastaların kullanımına uygun olacak şekilde üretilen bu sandalyeler bu kişiler için oldukça kullanışlı ve yardımcı ürünlerdir. Bu ürünler kimi bireylere maliyeti açısından fazla gelebilir. Her ne kadar banyo sandalyelerinin ücretlerinin belli oranlarda devlet tarafından karşılansa da bazı bireyler için ürünler pahalı gelebilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Yatağı Ev Tipi Satış Fiyatları✔️

Medikalblog Store Ataşehir dahilinde aynı zamanda ikinci el medikal ürünlerde de bireylere yardımcı olabilmekteyiz. Dolayısıyla sizlerde gerek bir yakınınız için gerek kendi ihtiyacınız için Medikalblog Store Ataşehir ziyaret edebilirsiniz. İkinci el olarak bu banyo sandalyelerini edinmeniz mümkündür. Tıbbi bir cihaz olan bu tekerlekli WC içeren banyo sandalyelerinin ikinci el satışı hususunda yardımcı olabilmekteyiz. Medikalblog Store Ataşehir web sitesinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Hasta sandalyesi lazımlıklı, En ucuz Hasta tuvaleti, Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi, Medikal Hasta tuvaleti, Oturaklı hasta Sandalyesi, Hasta tuvaleti sahibinden, Yatalak hasta tuvalet malzemeleri, Hasta Tuvalet Aparatı, Hasta Banyo Sandalyesi

Farklı Hasta Klozetlerini Hasta Tuvalet Banyo Duş Ürünleri Kategori Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Medikal Hasta Karyolası ve Havalı Yatağı

Tercih Etmek İçin Aşağıdaki Linkleri Tıklayabilirsiniz.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek