Engelli Banyo Sandalyesi ✔️

Engelli Banyo Sandalyesi – En Ucuz Hasta Tuvaleti

Yatak bağımlılığı beyin dokusunu besleyen damarlarda tıkanma veya kanama, tümör, iltihaplanma veya omurilikte hasar ve motor nöron hastalığı şeklinde kendini gösterebilir. Yaslanmış bir hastaya atıfta bulunurken, yeme ve içme, banyo, tuvalet, saç bakımı, ağız hijyeni, giyinme, dolaşma, kişiler arası ilişkiler ve el becerilerini kullanma gibi günlük faaliyetlerle meşgul olmayan bir hastayı düşünün. Bu nedenle birçok hasta yakınları en ucuz hasta tuvaleti arayışı içine giriyor.

Yatalak bir hastanın bakımı, tıbbi bilgi ve deneyim kadar özen ve devamlılık gerektiren ciddi bir konudur. Hasta bakımı, temizlik ihtiyaçlarının karşılanması, basınç ülseri önleme, akciğer güçlendirme, ağız ve diş bakımı, cilt ve perineal bakım, beslenme düzenlemesi, dışkılama kontrolü, mesane bakımı, egzersiz, tromboz ve enfeksiyon önleme ve psikolojik destek gereklidir. Peki, en ucuz hasta tuvaleti nereden alınır?

Engelli Banyo Sandalyesi
Engelli Banyo Sandalyesi

Hasta Temizlik İhtiyaçları

Yatalak hastalar hareket edebiliyorsa, yardım etmek için banyo kullanabilir, aksi takdirde hastayı yatarak temizleyin:

  • Hasta yataktan kalkamıyorsa yatak banyo yıkama sabunu ve temizlik bezleri ile temizlenmelidir.
  • Hastanın yüzü her gün yıkanmalıdır.
  • Yüz ve dudaklarda çatlak olması durumunda krem ​​kuruduktan sonra sürülmelidir.
  • Hastanın ayaklarını yıkamak sadece banyo günlerine bırakılmamalıdır.
  • Ayaklarınızı yıkadıktan sonra iyice kurulayın ve krema ile yumuşatın.
  • Ayak bakımı da hasta bakımı ve temizliğinin bir parçasıdır.
  • Hastanın ayaklarında oluşabilecek nasırlar yumuşatılmalı ve vazelin ile temizlenmelidir.

Ayak tırnaklarını fazla büyütmemeye dikkat edin.

Ağız bakımı çok önemlidir. Ağız bakımı günde 3 defa yapılmalıdır.
Takma diş diş kullanıyorsa, gece boyunca çıkarılmalı ve uygun şekilde temizlenmelidir.

Yatağa bağlı hastaların en büyük temizlik ihtiyacı mutlaka tuvalet olmaktadır. Hastanın konforlu ve temi bir şekilde dışkılama ihtiyacını gidermesi çok önemlidir. Bizler Medikalblog Store olarak bünyemizde en ucuz hasta tuvaleti ürünleri barındırıyor ve ihtiyaçlı olan hastalara kalite ve güven standartları içinde ulaştırıyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kolçaklı Medikal Klozet Yükseltici Aparat ✔️
Engelli Medikal Banyo Sandalyesi
Engelli Medikal Banyo Sandalyesi

İdrar ve Dışkılama Sorunlarına Çözüm

Yatalak bir hasta, tuvalete giderek bağırsak hareketi yapma dürtüsünü gideremez. Ek olarak, sürekli yatma veya oturma dürtüsünün dışkılama veya kaybolma dürtüsüne neden olur. Bu sorunları hafifletmenin en güncel ve basit yolu elbette hastalar için özel olarak üretilen tuvaletler olmaktadır. Medikalblog Store firması olarak hastalar için en kaliteli tuvaletleri üreterek en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Bu zorluklarla başa çıkmak ve olası sorunları önlemek için ek olarak yapabilecekleriniz şunlardır:

Sabahları dışkınızı yumuşatmak ve bağırsak hareketlerini hızlandırmak için ılık su, kuru erik, kayısı, yumuşak ve katı yiyecekler ve lifli yiyecekler kullanılabilir.

Dışkılama sonrası anal bölgenin (kalçaların) hijyeni ve cilde uygulanan çocuk bezlerinin neden olabileceği travmanın önüne geçilmelidir. Kirli bir bebek bezindeki ürik asit ve nem ciltte bir yaranın açılmasını kolaylaştırdığından, havanın cilde akmasına izin veren bez kaplı bir çocuk bezi kullanın.

Katlanabilir Engelli Banyo Sandalyesi
Katlanabilir Engelli Banyo Sandalyesi

Hasta Tuvalet Temizliği

İleri demansı olan hastalar genellikle yatalaktır, idrar kaçırmanın farkında değildir ve idrarını tutamayan hastalar da öyledir. Bu durumda çocuk bezi kullanmalıyız. Genelde kateter tercih etmiyoruz. Genellikle idrar sondası tercih etmiyoruz. Çünkü probun kendisi bir enfeksiyon kaynağı haline gelir. Bu bağlamda, çocuk bezleri genellikle tercih edilen yöntem olacaktır. Bazen basınç ülserleri oluşabilir.

Özellikle cilt nemli kaldığında, idrar ve dışkının tahriş edici etkisiyle basınç ülseri oluşumunu önlemek için, kızarıklık veya yatak yarası durumunda, cilt bütünlüğünün ihlali durumunda, idrar sonrası kısa süreli sonda yapabiliriz. Ek olarak, genellikle idrar sondası kullanımını tercih etmiyoruz. Tuvaletleri temizlemenin temel amacı, hemen ardından idrar ve dışkıyı temizlemek olmalıdır.

Deri ile ne kadar uzun süre temas halinde olursa, basınç ülseri ve diğer komplikasyonların gelişme olasılığı o kadar artar. Geride çok fazla dışkı kalırsa, idrar yolu, idrar yolu ve idrar yolu enfeksiyonunu kirleteceği için daha kolay olacaktır. Bu sebeple bu olur olmaz dip temizliği faydalıdır. Alt temizliğin birincil amacı, dışkının idrar yolunu kirletmesini önlemek için önden arkaya temizlemedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Seyyar Katlanabilir Klozetli Tuvalet Sandalyesi, Hasta Tuvalet Sandalyeleri, Hasta Klozetli Tekerlekli Banyo, Duş, Wc Komot ✔️

Medikalblog Store Ataşehir dahilinde aynı zamanda ikinci el medikal ürünlerde de bireylere yardımcı olabilmekteyiz. Dolayısıyla sizlerde gerek bir yakınınız için gerek kendi ihtiyacınız için Medikalblog Store Ataşehir ziyaret edebilirsiniz. İkinci el olarak bu banyo sandalyelerini edinmeniz mümkündür. Tıbbi bir cihaz olan bu tekerlekli WC içeren banyo sandalyelerinin ikinci el satışı hususunda yardımcı olabilmekteyiz. Medikalblog Store Ataşehir web sitesinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Hasta sandalyesi lazımlıklı, En ucuz Hasta tuvaleti, Medikal Hasta Tuvalet Sandalyesi, Medikal Hasta tuvaleti, Oturaklı hasta Sandalyesi, Hasta tuvaleti sahibinden, Yatalak hasta tuvalet malzemeleri, Hasta Tuvalet Aparatı, Hasta Banyo Sandalyesi

Farklı Hasta Klozetlerini Hasta Tuvalet Banyo Duş Ürünleri Kategori Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Medikal Hasta Karyolası ve Havalı Yatağı

Tercih Etmek İçin Aşağıdaki Linkleri Tıklayabilirsiniz.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek