Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları ✔️

Evde Kullanılan Yatalak Hasta Karyolası – Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları, Kiralama, Satış Mosspa Hasta Yatakları Kadıköy Ataşehir İstanbul 05302865343

Evde Kullanılan Hasta Yatakları

İnsanlar hasta olduklarında hastaneye giderek sorunlarını çözmeye çalışırlar. Ne yazık ki bazı sorunlar ayakta tedavinin ardından yatakta dinlenmeyi gerektirir. Bu hastalar hastanede kalabilirken, evlerinde de bu süreci geçirebilirler.

Cerrahi sonrası veya geçirilen bir kaza sonrasında da vücudun iyileşmesi için belirli bir vakit gerekir. Bu dinlenme dönemi hasta için oldukça kritiktir. Düzgün geçirilen bir dönem sonunda eski sağlığa tekrar kavuşulabilir. Bazı kazalar veya hastalıklardan sonrasında ise insanlar yatağa bağımlı kalabiliyor.

Devamlı olarak bakıma ihtiyaç duyan bu hastalara gereken şey rahat, konforlu ve her ihtiyacı uygun bir hasta yatağı. Evde kullanılan hasta yatakları oldukça gelişmiş sistemlere sahiptirler. Hastaların rahat etmesi için ergonomik yapıdadırlar. İstenildiği zaman yükseklikleri veya şekilleri değişebilir. Bu sayede yatakta bulunan hastanın konforu düşünülür.

Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları
Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları

Hangi Hastalar Yatak Kullanır?

Bu sorunun oldukça fazla yanıtı mevcuttur. En basit hastalıklardan en ağır travmalara kadar herkesin yatak ihtiyacı olabilir. Özellikle fizik tedavi gerektiren hastaların yatak kullanımları oldukça önemlidir. Kemik veya eklem konusunda sıkıntı yaşadıkları için vücutlarının her zaman belirli bir pozisyonda durması gerekir.

Hastanın hareket etmesi daha zor olacağı için hareketli bir yatağa sahip olmak işleri oldukça kolaylaştırır. Hasta bakıcılar tarafından da yatak olması çok daha rahattır. Hastalarına bakarken onların her ihtiyacını karşılamak için en uygun pozisyonlara rahatça gelebilirler.

Peki, kimle evde kullanılan hasta yatakları kullanmalıdır;

  • Ağır cerrahi tedavi almış hastalar
  • Ağır bakteriyel veya viral hastalığı olanlar
  • Kaza sonrası travma ile vücutlarını kullanamayan hastalar
  • Doğuştan veya sonradan ilerlemiş kas yetmezliği olan hastalar
  • Kalça kırığı gibi travmalar yaşamış özellikle yaşlı hastalar
  • Fizik tedavi gerektiren hastalar

Bu gibi birçok hastalık yatakta bakım ve tedavi gerektirir. Bunun sebebi bu hastalıkların uzun dönem iyileşme süreci olmasıdır. Bu iyileşme dönemi bitene kadar hastanın rahat etmesi gerekir. Hastaların bu iyileşme döneminde az hareket etmeleri oldukça önemlidir. Fazla hareket ve rahatsız pozisyonlar daha büyük sorunlara sebep olabilir.

Hastaların yaşadıkları fiziksel zorlukları, bir nebze olsun giderip, daha konforlu hissetmelerini sağlayan hasta yataklarının, pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Mosppa hasta yatakları her ihtiyaca uygun hasta yatağı mevcuttur. Hasta yatağı seçiminde, hastaya ve hastanın hastalığına dair bilgiler göz önünde bulundurulmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Bu bilgiler göz önünde bulundurulmadan seçilen hasta yataklarının, hastanın yaşam kalitesine olumlu bir katkısı bulunmayacaktadır. Bu sebepten, üretici ya da satıcı Mosspa firmanın hasta yataklarına dair bilgi ve deneyim sahibi bir personelle çalışması oldukça önemlidir. Mosppa hasta yatakları tüm çalışanları, deneyimli ve işinde uzman kişilerdir.

Medikal hasta karyolası hasta yatağı kiralama satış

Ev Ortamında Rahat Bir Tedavi

İyileşme ihtimali düşük olan ya da hiç bulunmayan ve hasta ile hasta yakınlarının yaşam pratiklerini, söz konusu hastalığa göre düzenlenmesini gerektirebilecek kadar uzun süren hastalıklara süreğen hastalık denmektedir. Hasta yatakları, süreğen hastalıklarda devamlı olarak kullanılmaktadır. Bu sebepten süreğen hastalık sahipleri için satın alınan ya da kiralanan hasta yataklarında konfor ön plandadır.

Fakat geçici ortopedik rahatsızlıklar söz konusu olduğunda, genellikle tedavinin verimi ve gerekleri ön planda tutulur. Hasta yatakları, hastalıkları süreğen olsun ya da olmasın, hastaların konforlu bir tedavi süreci geçirebilmeleri için özel olarak tasarlanırlar. Rahat bir tedavinin, hastaların iyileşme sürecini hızlandırmakta ve kolaylaştırmakta olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Mosppa hasta yatakları Evde hasta yatağı konusundaki deneyimlerini hastalarla ve hasta yakınlarıyla paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Medikal hasta karyolası hasta yatağı kiralama satış istanbul

Evde Hasta Bakımında Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yataklarının, hastaya, hastanın hastalığına ve hasta ile hasta yakınlarının ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren pek çok farklı modeli bulunmaktadır.

Bu modellerden en çok tercih edilenler şunlardır:

  • Manuel evde hasta yatakları
  • İki motorlu evde hasta yatakları
  • Üç motorlu evde hasta yatakları
  • Dört motorlu evde hasta yatakları
Evde Hasta Yatağı Satış Fiyatları

Hangi hasta yatağı modelinin tercih edileceği, hastanın hareket kabiliyetine, hastalığın ne kadar süreceğinin ön görüldüğüne, hasta yakınlarının beklentilerine ve tedavinin gerekliliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Yukarıda bahsedilen hasta yatağı modelleri, yalnızca yatakların fonksiyonları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Hasta yatakları, fonksiyonlarının dışında, görsel özelliklerine göre de sınıflandırılabilmektedir. Hasta yataklarının nasıl göründükleri, hastaların psikolojisi açısından büyük önem taşımaktadır. Mosppa hasta yatakları manüelden dört motorluya, demirden ahşaba varana kadar her çeşit hasta yatağı bulunmaktadır.

Hareketli Hastalar İçin Hasta Karyolası

Manuel hasta yatakları, gelişen teknolojiyle birlikte, günümüzde, motorlu hasta yatakları kadar sık tercih edilmemektedir. Bu durumun en önemli sebebi, manuel hasta yataklarının hastalar için de hastaya bakım veren kişiler için de zaman zaman zorlayıcı olabilmesidir. Bunun yanında, manuel hasta yataklarının, sürekli kullanımlarda, aşınma sonucu hızlı yıpranabileceği de bilinmektedir.

Manuel hasta yatakları, kısa süreli hastalıklar için tercih edilebilir ürünler olsa da ne kadar sağlam yapılırsa yapılsın, süreğen hastalıklarda kullanılmaları uygun değildir. Mosppa hasta yatakları, hareketli hastaların evde bakım ve tedavileri için önerdiği hasta yatağı modelleri iki, üç ve dört motorlu hasta yatağı modelleridir. Süreğen hastalıklarda en çok tercih edilen modellerden birisi olan iki motorlu hasta yatakları, evde bakım için oldukça uygundur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  2 Motorlu Hareketli Ev Tipi Medikal Hasta Yatağı ✔️
Ekonomik Ev Tipi Hasta Yatağı Satış Fiyatları
Üç Ve Dört Motorlu Evde Hasta Yatakları Mosspa

Mosppa hasta yatakları, hareket kabiliyeti daha sınırlı olan hastalar için üç motorlu hasta yataklarını tavsiye etmektedir. Üç motorlu hasta yatakları, alçalma ve yükselme özelliklerine sahip ürünlerdir. Böylece hastanın eğilip doğrulurken enerji harcaması ya da bakım veren kişilerden yardım alması gerekmez. Dört motorlu hasta yatağı modellerininse hareket kabiliyeti tamamen son bulmuş hastalar için ideal hasta yatağı modelleri oldukları söylenebilir.

Dört motorlu hasta yatağı modelleri, üç motorlu hasta yatağı modellerine oranla bakım veren kişinin daha az enerji sarf etmesini sağlamaktadır. Bu da hastanın daha iyi bir bakım almasını sağlamaktadır. Hasta yatağı seçimi, birçok farklı etkenin göz önünde bulundurulmasını gerektiren, bilgi ve deneyimin ön planda olduğu komplike bir süreçtir. Bu süreçte işinde uzman ve deneyimli bir Mosppa hasta yatakları bilgi birikimine başvurmak, oldukça önemlidir. Bu sebepten, yakınları için hasta yatağı satın alacak ya da kiralayacak kişilerin, önce Mosppa hasta yatakları ile iletişime geçmeleri tavsiye etmektedir.

Ürün siparişi için Mosppa hasta yatakları çalışanları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mosppa hasta yataklarını sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.https://www.youtube.com/embed/85fQmXg6Qug?feature=oembedEvde Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul YouTube

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Gsm : +905302865343

Mail : mosspahastayatagi@gmail.com

Ekonomik Hasta Yatağı Satış Fiyatları, Hasta yatağı kiralama Fiyatları, Medikal hasta yatak fiyatları, Hasta yatağı kiralama Kadıköy, Medikal hasta yatakları, Ev tipi hasta yatakları ikinci el, Ev tipi hasta yatakları kiralama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek