3 Motorlu Medikal Ev Tipi Hasta Yatağı Karyolası Yatakları ✔️

3 Motorlu Medikal Ev Tipi Hasta Yatağı Karyolası Yatakları

Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

3 Motorlu Ev Tipi Hasta Yatağı – Karyolası – Yatakları – Yatalak Hasta Bireyler İçin Tercih Edilen, Hareketli ve Fonksiyonel Bir Medikal Yatak Modelidir.

Medikal hasta yatakları hasta bireylerde kullanılan fonksiyonel bir yataktır. Yatalak hastaların ya da geçici hastalık geçiren bireyler iyileşene kadar bu medikal hasta yataklarını kullanır ve hem hasta bakıcı için hem de hasta için kolaylık sağlar. Bu yüzden fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Hasta bu medikal hasta yatakları sayesinde iyileşme sürecini hızlandırır, rahat uyur ve dinlenir. Medikal hasta yatakları evde kullandığımız yataklardan farklıdır.

Kolay taşıma için tekerlekler, hastanın düşmesini önlemek amacıyla korkuluklar, yemek yeme ya da farklı ihtiyaçlar için indime kaldırma özellikleri bulunur. Dört köşesinde serum takmak için bölümler yer alır. Korkuluklar istenildiği zaman indirilir, hasta böylelikle rahatça yatağa inip çıkar. Medikal hasta yataklarının birbirinden farklı özellikleri vardır. Fonksiyonları da çeşitlilik gösterir.

3 Motorlu Medikal Ev Tipi Hasta Yatağı Karyolası Yatakları

Medikal hasta yatağı fiyatları içinde bulunan fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Sadece hastanelerde değil evlerde de kullanılır. Evde yatağa bağımlı bir hasta var ise medikal hasta yatağı kullanmakta yarar vardır. Medikal hasta yatakları hastanın konforunun sağlanması ve psikolojik olarak daha iyi hissetmesi için önemlidir.

Medikal Hasta Yatağı Çeşitleri

Medikal hasta yataklarının farklı çeşitleri bulunur. Bunlar elektrikli medikal hasta yatakları, manuel medikal hasta yatakları ve motorlu medikal hasta yataklarıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları bu çeşitlere göre farklılık gösterir.

Manuel Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Medikal hasta yatağı çeşitlerinden olan manuel medikal hasta yatağı elle çalışan bir yataktır. Sadece insan gücü ile çalışır. Bu sebeple bu medikal hasta yatağında kumanda sistemi yoktur. Medikal hasta yatağı fiyatları denildiği zaman manuel hasta yataklarının fiyatları 1750 ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  3 Motorlu Hasta Yatağı ikinci El
Manuel Medikal Hasta Yatağı Fiyatları
MManuelManuel hasta yatağı Fiyatları, Hasta yatağı, Yoğun bakım yatağı

Elektrikli Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Elektrikli medikal hasta yatakları kumanda ile çalışır. Fonksiyonlarını yatak üzerinde olan tuşlar ya da kumandadaki tuşlar sayesinde gerçekleştirir. Manuel medikal hasta yataklarına göre daha kullanışlıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları elektrikli olan hasta yataklarında 2500-10.000 TL arasında değişir. Elektrikli medikal hasta yatağı fiyatları yatağın kalite ve fonksiyonel özelliklerine göre değişir.

Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Motorlu medikal hasta yatakları elektrik kesildiği zaman motorun devreye girmesiyle kumanda yardımı ile işlevsel hale gelir. Bu yüzden elektrikli medikal hasta yataklarına göre daha kullanışlı durumdadır. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu çeşitleri vardır.

Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları
Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

2 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

2 motorlu medikal hasta yataklarında sadece baş ve ayak bölgesinde motor olur ve bu iki taraf hareket ettirilir. Motorlu hasta yataklarının da dual motor ve piston motor olmak üzere 2 çeşidi vardır. Piston motorlu yataklar, dual motorlu yataklara göre daha kullanışlı ve daha pahalıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları 2 motorlu hasta yataklarında kalite ve kullanışlılığına göre 2000-6000 TL arasında değişiklik gösterir.

2 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları
2 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

3 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

3 motorlu medikal hasta yataklarına asansörlü hasta yatağı adı da verilir. 2 motorlu medikal hasta yataklarında ayak ve baş bölgesinin hareket ettirilmesi yanında 3 motorlu medikal hasta yataklarında yatağın yukarıya ve aşağıya doğru hareket etme özelliği vardır. Bu da hastaya yataktan kalkma ve yatağa yatma durularında kolaylık sağlar. Medikal hasta yatağı fiyatları 3 motorlu hasta yataklarında 4000-9000 TL arasında değişkenlik gösterir.

3 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları
3 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

4 Motorlu Medikal Hasta Yatakları

4 motorlu medikal hasta yatakları, 2 motorlu ve 3 motorlu olan medikal hasta yataklarının tüm özelliklerini taşımakla birlikte 4 motorlu medikal hasta yatağının ağırlık taşıma kapasitesi diğer motorlu medikal hasta yataklarına göre daha fazladır. Buna ek olarak ayak ve baş bölgeleri sağa ve sola 45 derece döndürülebilmektedir. Yani diğer medikal hasta yataklarına göre en konforlu medikal hasta yatağı 4 motorlu medikal hasta yatağıdır. Medikal hasta yatağı fiyatları 4 motorlu medikal hasta yataklarında kalite ve dayanaklılığa bağlı olarak 4500-15.000 TL arasında değişiklik gösterir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Medikal Hasta Yatağı Fiyatları
4 Motorlu Medikal Hasta Yatağı Fiyatları
3 ve 4 Motorlu Medikal Ev Tipi Hasta Yatağı Karyolası Yatakları

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Tel : +902163498080

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905539554343
instagram, https://www.instagram.com/evtipihastayataklari/
Linkedin, https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-922391113/
Twitter, https://twitter.com/hizlimedikal 
Skype, live:hizlimedikal 
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=85fQmXg6Qug

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905539554343

Medikal Blog Store Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Whatsapp Canlı Destek