Hastane Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama 

Kısa süreli olarak hastane yatağı kullanması gereken kişiler için firma olarak hastane yatağı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu sayede hastanede sağlanan yatak imkânı evlerinizde de sağlanmaktadır. Böylelikle hasta yakınları hastane yatağı kiralayarak hem maddi hem de manevi yönden rahat etmektedir. Bunun yanı sıra hasta yatağı ihtiyacı da karşılanmış olmaktadır.

Hastane yatağı kiralamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Piyasada bu konuda faaliyet gösteren pek çok firma bulunmasına karşın kiralama işi için bazı firmalar kalitesiz yataklar verebilmektedir. Bundan dolayı hastane yataklarının bizim gibi güvenilir firmalardan temin edilmesi gerekmektedir. Böylelikle hem istenilen sonuç elde edilmekte hem de hastalar daha rahat etmektedir.

4 Motorlu, Kumandalı, Asansörlü Trendelenburlu, Korkuluklu Çok Fonksiyonlu Almanya Patentli Hasta Karyolası 

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama Fiyatları 

Hastane yatağı kiralama genellikle yaklaşık dört aya kadar yatacak olan hastalar için uygundur. Bu süreden daha uzun yatması gereken hastalar için hastaya uygun yatak satın alınması gerekmektedir. Firma olarak hem hasta yatağı kiralamakta hem de satışa sunmaktayız. Bu sayede her türlü hasta yatağı ihtiyacınızı sorunsuz şekilde karşılamaktayız.

Gerek kiraladığımız gerekse satışa sunduğumuz yatakların hepsi son derece kaliteli ürünlerdir. Bu yataklar ile hastanın istirahat etmesi gereken süre zarfında ihtiyaç duyduğu rahatlık sağlanmaktadır. Üstelik hastane yatağı kiralama ve satın alma fiyatlarımız sayesinde pek çok hasta yakını hastası için en düşük maliyetle yatak temin edebilmektedir. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

4 Motorlu Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama 

Genel olarak hasta yatakları aylık olarak kiralanmaktadır. Kiralama çoğunlukla kısa süre yatması gereken hastalar için tercih edilmektedir. Yatak kiralamak istenildiğinde öncelikle kiralanacak olan model belirlenmekte ve buna göre fiyat araştırması yapılmaktadır. Eğer henüz firmamız ile tanışmadıysanız araştırma yapmanız firmamızı bulmanıza yardımcı olmaktadır. Piyasaya göre düşük olan fiyatlarımızı görünce başka firma aramanıza gerek kalmamaktadır.

Kiralık ve satılık hasta yataklarımız kendi içerisinde çeşitli modellere ayrılmaktadır. Bu modellere bakıldığında kumandalı, manuel, ortopedik, lazımlıklı ve buna benzer hasta yatağı modellerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza en uygun olan model sizlere firmamız tarafından temin edilmektedir. Bu sayede gerek geçici süreli gerekse uzun süreli yatak ihtiyacınız karşılanmaktadır.

4 Motorlu Kiralık Asansörlü Hasta Yatağı

Hastane Yatakları Kiralama 

Hasta yatakları kiralama fiyatları genellikle insanlar tarafından merak edilmektedir. Ancak satın alırken olduğu gibi kiralarken de fiyatlar yatağın özelliklerine ve kiralama süresine göre değişmektedir. Bunun için genellikle fiyattan önce hastanın durumuna en uygun model tercih edilmelidir. Sağladığımız ödeme kolaylıkları sayesinde yatağın fiyatından çok modeli sizin için önemli olmalıdır.

Hastane Tipi Kiralık Hasta Karyolası İstanbul

Kiralık hasta yatakları için firmamızda pek çok seçenek mevcuttur. Uzman personellerimiz sayesinde sipariş ettiğiniz tüm yataklar ücretsiz şekilde adresinize teslim edilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bunun yanı sıra yataklarımızın hepsi firmamız garantisinde olduğundan dolayı yatakla ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Völker 3082 K

2 Replies to “Hastane Yatağı Kiralama”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek