Hasta Yatağı Türleri

Hasta Yatağı Türleri 

Hasta yatağı imalatı yapan firmamız MosSpa, bu konu hakkında müşterilerine detaylı bilgi verme taraftarı. Dilerseniz bugün de hasta yatağı modellerine göz atalım ve ne tür bir seçim yapacağınıza hep birlikte karar verelim. Çok sayıda alternatif model var ve hastanızın durumuna göre sizler de seçimlerinizi daha sağlıklı bir şekilde yerine getirebileceksiniz.

2 motorlu ekonomik model ev tipi hasta yatağı

Manuel Hasta Yatakları: Bu modelde herhangi bir şekilde kumanda paneli ya da motor destekli bir mekanizma ve sistemden bahsetmek mümkün değildir. Her şey elle kontrol ediliyor ve hastanın yatış pozisyonuna bağlı olarak gövde ve ayak bölgesini kontrol edebiliyorsunuz. Bu yüzde elektrik ihtiyacı doğmuyor ve fiyatları da diğer ürünlere kıyasla çok daha uygundur. Ekonomik bir hasta yatağı modeli tercih etmek isterseniz eğer bu ürünü de listelerinize dahil edebilir ve web sitemiz aracılığı ile incelemelerinizi detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Var olan soru işaretlerinden kurtulmak adına personel kadromuz ile yapacağınız görüşme de kesinlikle fayda sağlayacaktır.

2 motorlu 4 korkuluklu model ev tipi hasta yatağı

Motorlu Hasta Yatakları: Hareket alanını genişleten ve daha da önemlisi kullanımı daha kolay hale getiren bir yatak modelinden bahsedeceğiz. Hasta yatağı tercihlerinizi yaparken hastanın durumunu göz önünde bulundurmanız gerektiğini sizler de çok iyi biliyorsunuz. Eğer bedensel olarak rahatsız bir durumda ise ve yalnızca ellerini az miktarda kullanıyorsa motorlu hasta yatakları kesinlikle daha doğru bir seçenek olacaktır.

2 motorlu kumandalı model ev tipi hasta yatağı

Hasta yatağı seçimlerinizi yaparken motor detayını göz önünde bulundurmalısınız. Bir kumanda paneli ile ve tek bir tuş ile yatağın pozisyonunu değiştirebilirsiniz. Daha işlevsel modeller olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve zaten web sitemiz aracılığı ile detaylı bir inceleme yaparsanız ne demek istediğimizi sizler de daha iyi anlayacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız.

2 motorlu abs model ev tipi hasta yatağı

Asansörlü Hasta Yatakları: alçalabilen ve yükselebilen hasta yatağı modelleridir. Yine bir kumanda paneli desteği ile motorlu sistemlerden bahsetmek mümkün. Hastanın yatağa çıkışını ve inişini daha kolay hale getiriyor ve bu detay da yatalak hastalar için çok daha büyük bir önem arz ediyor diye düşünüyoruz. İncelemelerinizi yaptığınızda daha kullanışlı ve daha ergonomik olduğunu sizler de fark edeceksiniz. Eğer uzun süreli bir bakıma ihtiyacınız var ve hastalarınızın daha konforlu bir alanda istirahat etmesini tercih ediyorsanız bu yatak modelini listelerinize dahil edebilir ve hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Konu hakkında personelimiz de sizlere bilgi verecek ve soru işaretlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldıracaktır.

2 motorlu baş hareketli model ev tipi hasta yatağı

Yoğun Bakım Hasta Yatakları:  Yoğun bakım seviyesindeki hastalıklarda özellikle yatak seçimi konusunda çok daha dikkatli olmanız gerektiğini sizler de biliyorsunuz. Medikal sağlık merkezleri ve hastanelerde bu yatak modelleri sıkça tercih ediliyor. Öncelik ise hastanın konforu ve ihtiyaçlara yanıt verebilecek bir yatak modeli olmasıdır. Fiyatı, diğer yatak türlerine kıyasla daha pahalı ancak elde edilen fayda düşünüldüğü takdirde bu fiyatları fazlasıyla hak ettiğini net bir şekilde söyleyebiliyoruz.

2 motorlu asansörlü model ev tipi hasta yatağı

Hasta yatağı tercihlerinizi yaparken sizler de Mos Spa ailesinden ve personel kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Hastanızın durumunu detaylı bir şekilde aktardığınız takdirde en uygun ve en sağlıklı yatak modelini birlikte seçiyoruz. Fiyatlar konusunda ise tedirgin olacağınız yad a endişe duyacağınız bir durum asla ve asla söz konusu değildir. Eğer rakamlar pahalı gelirse kiralama seçeneğini de kullanabilirsiniz. Kısa süreli bakım hizmetlerinde birçok insan bu opsiyonu tercih ediyor ve elde ettikleri faydanın daha fazla olduğunu dile getiriyorlar.

Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve personelimiz ile iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.
Diğer tüm detaylar da yine resmi web sitemiz içerisinde görseller aracılığı ile tarafınıza aktarılıyor. Hastalarınız bizim için önemli ve imalat sürecinde bu hassasiyet doğrultusunda üretim yapıyoruz. Kullanıcı yorumlarını incelediğinizde bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307
instagram https://www.instagram.com/hastayatakkiralama/
Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/
Twitter https://twitter.com/MosspaTables
Skype, live:hizlimedikal
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos 
ve benzeri adreslerden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek