Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama İstanbul 05302865343 

Özellikle yatalak hastalar için sıkça ihtiyaç duyulan hasta karyolası site içerisinde kiralanmaya hazır olarak bulunuyor. Her tür modelin bulunabildiği site içerisinde ihtiyaca uygun olarak hasta karyolası bulmak mümkün. Çeşitli modellere ve işlevlere sahip hasta karyolalar için siteyi ziyaret etmeniz yeterli.

Hasta Karyolası

Hasta karyolası oldukça işlevi ve rahat yataklardır. Hasta karyolalarının pek çok özelliği bulunur.

Bu özellikler arasında;

  • Elektronik olarak ayarlanabilen başucu, ayakucu ve yükseklik ayarları,
  • Sırt kaydırma sistemleri,
  • 360 derece dönebilen ve merkezi kilitlenebilir tekerler,
  • İki yanda bulunan idrar torba kancaları,
  • Hasta güvenliğini koruyan yatak kollukları,
  • Hastaların kendine zarar vermesini engelleyecek yumuşak ve plastik köşe tamponları,
  • Batarya ışıklı gösterge gibi pek çok özellik bulunuyor.

Daha pek çok farkı özelliğe ve işleve sahip olabilen hasta karyolaları, hastaların ve yakınlarının ihtiyaç duyabileceği her türlü fonksiyon ile zenginleştiriliyor.

Farklı Modellerde Hasta Karyolası Kiralama

Hasta karyolalarının her türlü çeşidinin ve modelinin bulunduğu sitede ihtiyaca uygun olarak farklı modellerde hasta karyolası kiralamak mümkün. Kaliteli ve bozulmaz malzemeler ile yapılmış profesyonel ürünler satışı gerçekleştiren site içerisinden endişe duymadan alışveriş yapabilirsiniz. Hastalar için özel olarak tasarlanmış karyolalar sayesinde hem hastalar hem de hasta yakınları çok daha rahat edecek, pratik çözümler ile daha konforlu bir süreç geçireceksiniz.

Kiralanabilen Çok Fonksiyonlu Hasta Karyolaları

Site içerisinde kiralanmaya hazır çok fonksiyonlu pek çok çeşit hasta karyolaları bulunuyor. Sitede bulunan hasta karyolaları elektrikli, motorlu, kumandalı olarak çeşitlenerek ihtiyaca ve hastanın sağlık duruma göre tercih edilecek çeşitleri ile İstanbul içindeki ilçe ve mahallelerde kiralanmak için bekliyor. Bütçeyi zorlamayacak fiyatlarla müşteri memnuniyetini ve hastanın konforuna uygun olarak bulunan karyolalar yüksek güvenlik şartlarına uygun olarak üretiliyor.

Sosyal Mesafe Kuralları İle Evlere Hizmet

Korona virüs nedeniyle evlere kadar kiralık hasta karyolası hizmeti veren firma teslimat sürecinde kesinlikle müşteriler ile en ufak bir temasa dahi geçmiyorlar. Teslimat sırasında ürünü teslim eden çalışanlar, eldiven, gözlük, galoş, tulum, siperlik gibi tıbbı malzemelerini kullanarak sosyal mesafeyi koruyorlar.

Hasta Karyolası Kiralama İstanbul

 

Hasta Karyolası Kiralama İstanbul Ataşehir

 

Hasta Karyolası Kiralama İstanbul Kadıköy

 

Hasta Karyolası Kiralama İstanbul Göztepe

Hasta Karyolası İle Beraberinde Hastanın Kullandığı Medikal Malzemeler.

Hasta Yakınlarının En Çok İhtiyaç Duyduğu Medikal Ürünler, Hasta Karyolası, Hasta Bakımı İçin Gerekli Medikal Ürünler, Hasta Temizlik ve Hijyen Ürünleri, Hasta Alt Bezi, Hasta Yemek Masası, Hasta Tuvalet ve Banyo Sandalyesi, Tekerlekli Sandalye, Cpap Cihazı, Bipap Cihazı, Cpap Maskesi, Bipap Maskesi, Oksijen Konsantratörü, Oksijen Filtresi, Oksijen Maskesi, Pulse Oksimetre, Manometre, Oksijen Tüpü, Ateş Ölçer, Balgam Çekme Makinesi, Aspire Cihazı, Tansiyon Aleti, Nebülizatör, Buhar Makinesi, Kanül, Medikal Sarf Malzemeleri Ve Tıbbi Cihazların İstanbul, Ataşehir, Kadıköy, Göztepe, Acıbadem, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe Kartal, Kısacası Anadolu Yakasına Bölgesine Satış Ve Kiralama Hizmetini Yapmaktayız.
Talep Etmiş Olduğunuz Cihaz ve Ürünler, Gün İçerisinde Adresinize En Hızlı Şekilde Teslimatı Yapılır.

Youtube Kiralık Hasta Karyolası Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek