Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta Karyolası Fiyatları 

Hasta yatağı fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Öncelikle hasta yatakları kendi içerisinde motor sayısına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Ev tipi hasta karyolası ihtiyaçtan ötürü kullanıldığından dolayı firma olarak durumu müsait olmayan müşterilerimizi düşünüyor ve piyasaya göre son derece uygun fiyatlarla hasta karyolası modellerimizi satışa sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacı olan herkes hasta karyolası sahibi olabiliyor.

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz sayesinde hasta karyolalarınız en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Genel olarak hasta karyolaları çok yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ancak firmamızda aradığınız pek çok hasta karyolası modeli bütçenize uygun fiyatlar ile zevk ve tercihinize bırakılmaktadır.

Hastane Ev Tipi Hasta Karyolası Ve Fiyatları

Ev Tipi Hasta Yatağı Fiyatları 

Her türlü model ve çeşit hasta yataklarımız hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yararlı olmaktadır. Bu sayede fiyatlarla ilgili kesin bilgiye ulaşmakta ve ihtiyacınız olan hasta yatağını bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz.

Hasta karyolası için fiyat aralığımıza bakıldığında genellikle yüksek fiyatlı ürünlerimiz içerisinde özellik ve kalite bakımından yüksek olan ürünler yer almaktadır. Buna göre anti bakteriyel ve silinebilir özellikteki yataklarımızın fiyatları daha yüksektir. Fiyat ayırt etmeksizin ürünlerimizin hepsi kaliteli ve garantili olarak satışa sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı meydana geldiği takdirde firmamız ile iletişime geçmeniz sorununuzu çözmeniz için yeterli olmaktadır.

Ev Tipi Hasta Karyolası Ve Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları 

Ev tipi hasta yatakları kullanımı hem hasta hem de hasta yakınları için büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle pek çok kişi ev tipi hasta yatağı satın almak istemekte ancak fiyatlar konusunda kararsız kalmaktadır. Bu durumun farkında olan firmamız ise ihtiyaç duyan herkesin hasta yatağı satın alabilmesi amacıyla fiyatları düşük tutup ürün kalitesini artırmaktadır. Bu sayede hastalar yatağın tadını çıkarırken hasta yakınları da hastalarını evinde bakabilmenin rahatına varmaktadır.

Firmamızda her türlü bütçeye uygun hasta karyolası bulunmaktadır. Buna ek olarak hasta yatağı kiralama hizmeti de verilmektedir. İsteğe bağlı olarak hasta yatağı satın alınabileceği gibi geçici süreliğine ev tipi hasta yatakları kiralanabilir.

hasta karyolası fiyatları

Ev Tipi Hasta Karyolası Ve Fiyatları

Firma olarak yüksek kalitedeki ürünlerimizi düşük fiyat garantisi ile satışa sunmaktayız. Sattığımız ürünlerin hepsi firmamız tarafından garantili olup piyasada bazı firmalar tarafından satılan kalitesiz yataklara kıyasla son derece fonksiyoneldir. Bu sayede hastalar kaliteli yataklar kullanmakta ve daha kısa süre içerisinde iyileşmelerine imkân sağlanmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta karyolası fiyatları ve özellikleri için internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun en doğru hasta yataklarını sizlerle buluşturuyoruz. Yataklarımız kendi içerisinde kumandalı, ekonomik, asansörlü, korkuluklu, iki üç ya da dört motorlu gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerin hepsi kendi içerisinde birbirinden farklı fiyatlara sahiptir.

Medikal Ev Tipi Hasta Karyolası Ve Fiyatları

Toptan ve perakende satışlarımız bulunmaktadır.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Mağazamıza uğrayıp yatakları yakından görmek ve özel sipariş vermek isteyen müşterilerimize yol tarifi yapmak gerekirse konumumuz merkezi bölgelere yakındır.
Showroom Anadolu yakası göztepe sapağından libadiye yönünde 1 km yukarıda emaar karşısındaki ışıklardan sağa dönmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : +902163498080
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307

instagram https://www.instagram.com/mosspamasajyataklari/

Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/

Twitter https://twitter.com/MosspaTables

Skype, live:hizlimedikal

Facebook, https://www.facebook.com/masajmasasimedikalblog/ 

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos 

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307

Mosspa Masaj Yatakları
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Sarıkamış sok no:39 Ataşehir-İSTANBUL
Tel : +902163498080
Gsm : +905302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek