Ev Tipi Hasta Yatakları Fiyatları İstanbul

Ev Tipi Hasta Yatakları Fiyatları İstanbul 

Kumandalı Yatak İstanbul 

Kumandalı Yatak Nedir? 

Kumandalı yatak, normal yataklardan farklı olarak kumandasındaki birkaç tuşa basarak yatak üzerinde verdiğimiz bazı komutları kolayca yerine getiren özellikli bir yatak mekanizmasıdır. Kumandalı yatak mekanizması sayesinde yatağı kullanan kişi, hiç yorulmadan yatağın başını, ortasını veya sonunu kolayca aşağı indirilebilir, yukarı çıkarılabilir kendi isteğine ve rahatlığına göre yüksekliği az, orta, çok olarak ayarlanır, kısaca neredeyse alabileceği her şekli alabilir.

ucuz hasta karyolası istanbul

Kumandalı Yatak Mekanizması Nasıl Kullanılır? 

Kumandalı yatağın kullanımı gayet kolaydır. Mekanizmasının şekline ve modeline göre değişmektedir. Kimi yatağın masaj gibi fazladan özellikleri vardır, kiminin ise sadece yatağı aşağı indirip yukarı kaldırır. Ama ne kadar farklı özelliği olsa bile yatağın kontrolü kumandasındaki, her biri verilen çeşitli komutları yerine getirmekte görevli tuşlar ile sağlanmaktadır. Kumandasından bir tuşa basıldığı zaman, kişinin yatağın üstünde olup olmaması fark etmeksizin yatak yavaşça kendisine verilen komutu yerine getirir. Kişinin canı istediği zaman istediği komutu verip yatağı hareket ettirebilir.

Kumandalı Yatak Neden Kullanılır?

Kumandalı Yatak Neden Kullanılır?

Kumandalı yatak, ameliyattan yeni çıkmış, hareket etmekte zorlanan hastalar, vücudunda herhangi bir yeri ağrıyan hastalar, yaşlı hastalar, sırtında herhangi bir sorunu olan vb. hastalar için bu yatak büyük bir yarar sağlar. Sadece hastalar için de değil, rahat olmayı sevenler için de büyük yararları vardır. Kumandası yardımıyla istenildiği gibi şekil verilebilir olması sayesinde yatağı kullananlar, yatağı kendi rahatlıklarına göre şekillendirebilirler. Bu da yatağın konforunun yoğun iş veya okul hayatından sonra evlerde kitap okurken, film izlerken, dinlenirken vb. işler yaparken bile kullanılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca yatış ortamı sayesinde horlamayı önlüyor, kalp hastalarına, reflü hastalarına yardımcı oluyor ve yara açılımını önlüyor.

Ekonomik Kumandalı Yatak

Kumandalı Yatağı Kimler Kullanabilir?

En başlarda sadece hastanelerde, sağlık ocaklarında ya da sakat ve engelli kişilerde kullanıldığı görülen bu yatak türü zamanla biraz daha farklı eve uyum sağlayan modelleri çıkarak, evlerde de yerini almaya başlıyor. Kumandalı yatak sadece hastaların yaşamlarını kolaylaştırmak için yapılan bir ürün değil, aynı zamanda insanların rahat olması için de yaptığımız bir üründür. İnsanlara hem rahatlık hem de sağlık yönünden avantajlar sunuyor. Bu sayede herkes tarafından kullanılabilmektedir. Artık rahatına, konforuna önem veren kişilerin evlerinde rahatlıkla görülebilmesi muhtemeldir.

Ekonomik fiyat kumandalı hasta yatağı 

Doğru Kumandalı Yatağı Nasıl Seçerim?

İşte burada devreye firmamız giriyor. Firmamız İstanbul’da hizmet vermekte olup, kumandalı yataklarımız kullanımı gayet kolay olmasıyla birlikte kalitelidir. Sırtta ağrılar oluşturmayacak hatta ağrıları geçirecek rahatlıkta bir yapıya sahiptir. Kullanan kişinin, yatağı kullanmasından memnun kalması esas alınarak üretilen kumandalı yataklarımızda konfora büyük bir önem vermekteyiz.
Siz değerli müşterilerimizin bu ürünü rahatlıkla kullanıp, olumlu sonuçlar elde etmeniz amacıyla bu özel yatak mekanizması için elimizden gelen en yüksek kaliteyi fazlasıyla yapmaktayız.

Toptan ve perakende satışlarımız bulunmaktadır.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Mağazamıza uğrayıp yatakları yakından görmek ve özel sipariş vermek isteyen müşterilerimize yol tarifi yapmak gerekirse konumumuz merkezi bölgelere yakındır.
Showroom Anadolu yakası göztepe sapağından libadiye yönünde 1 km yukarıda emaar karşısındaki ışıklardan sağa dönmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : +902163498080
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307

instagram https://www.instagram.com/mosspamasajyataklari/

Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/

Twitter https://twitter.com/MosspaTables

Skype, live:hizlimedikal

Facebook, https://www.facebook.com/masajmasasimedikalblog/ 

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos 

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307

Mosspa Masaj Yatakları 

Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Sarıkamış sok no:39 Ataşehir-İSTANBUL
Tel : +902163498080
Gsm : +905302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

Ev Tipi Hasta Yatakları Fiyatları İstanbul, ev tipi hasta yatakları istanbul, ev tipi hasta yatakları fiyatları, ev tipi hasta yatakları, ev tipi hasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta karyolası, ev tipi hasta yatakları fiyatları ankara, ev tipi hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları istanbul, ev tipi hasta yatağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek