Ev Tipi Hasta Karyolası

Ev Tipi Hasta Karyolası 

Ev Tipi Hasta Karyolası Mosspa İstanbul

Bakıma muhtaç hastaların doğru yerde doğru zamanda bakımlarının yapılması büyük önem taşıyor. Hastane ve bakım evleri bu konuda fazlasıyla başarılı ve zaten elde edilen sonuçlara baktığımızda da bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Peki ama evde bakım yapılamaz mı? Elbette yapılır ve doktorunuz bu konuda onay verdiği takdirde sizler de hastalarınıza evde bakım yapabilirsiniz.

Ev tipi hasta karyolası modelleri de bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve hastalarınızın taleplerine de doğrudan yanıt verecektir. Motorlu ve motorsuz olmak üzere iki farklı kategoride ele alınabilir ve birçok farklı model ile karşınıza çıkacaktır. Kurulumu gayet kolay olan bu ürünleri sizler de evlerinizde kullanabilir ve hastalarınıza daha ergonomik ve daha rahat bir alan yaratabilirsiniz.

Neden Ev Tipi Hasta Karyolası

Hasta ve bakıma muhtaç olan kimseler, günün büyük bir kısmını yatarak, yani istirahat ederek geçiriyorlar. Bu alanların haliyle daha rahat olması gerekiyor ve üretici firmalar da bunun bilincinde hareket ediyor. Ev tipi hasta karyolası modellerini incelerseniz eğer insan vücuduna uygun şekilde üretiminin yapıldığını ve tasarlandığını sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Ev tipi hasta karyolası, insan vücudunun hareketine göre şekil alıyor ve herhangi bir pozisyon değişikliği durumunda rahatsız bir alan kesinlikle yaratmıyor. Kurulumu bir hayli kolay ve aynı şekilde kontrol etmek de sizleri herhangi bir biçimde zorlamayacaktır.

Ne Gibi Fayda Sağlıyor?

Ev tipi hasta karyolası, üzerinde uzun süre vakit geçirecek hastanın birçok farklı ihtiyacına doğrudan yanıt veriyor. Örneğin; kişi tuvalete kalkmadan yatak üzerinde tuvalet ihtiyacını sorunsuz bir şekilde giderebiliyor ve daha da önemlisi duş alması bile mümkündür.

Bu tür detayların büyük önem taşıdığını biliyoruz ve hastalar için gerçekten özel unsurlardır.
Bu sayede hareket özgürlüğü kısıtlanmıyor ya da fiziksel olarak herhangi bir yorgunluk durumu da ortaya çıkmıyor. Ergonomik yapısı ile de hastaya daha rahat ve daha konforlu bir alan yaratmak mümkün hale gelecektir.

Ergonomik, Kullanışlı, Hareket Ettirilebilir…

Ev tipi hasta karyolası, kurulumu gayet kolay olan ürünlerden bir tanesidir. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi insan vücuduna en uygun şekilde tasarlanmış ve hazır edilmiştir. Üzerinde yatan hastaya herhangi bir şekilde rahatsızlık vermez. Ne kadar uzun süre yatarsanız yatın, yara oluşumu gibi bir risk durumu da karşınıza çıkmayacaktır.

Bildiğiniz gibi bakıma muhtaç hastaların yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi de vücuttaki yara oluşumudur ve bu yaralar büyüdükçe enfeksiyon riski de ortaya çıkmaktadır. Ev tipi hasta karyolası ile birlikte bu riski en aza indirgemek mümkün ve hastalar için önemli ve kıymetli bir detay olduğunu da özellikle belirtmek isteriz.

Ev tipi hasta karyolası, kullanışlı yapısı ile sınıfının en iyisi olmayı başarıyor. Motorlu ve motorsuz olmak üzer iki farklı ana model mevcut ve sizler de dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Evde kullanabilecek olmanız da yine en önemli artı değerlerden bir tanesidir ve bu sayede bakım evlerine ya da hastanelere de herhangi bir şekilde ihtiyaç duymayacaksınız. Motorlu yataklar, kumanda paneli ile kolayca kontrol edilebiliyor ve hata hasta da kendi pozisyonuna uygun şekilde yatağı dilediği gibi hareket ettirme şansına sahiptir.

Son olarak bahsetmek istediğimiz bir detay daha var. Bu yatakları satın alabileceğiniz gibi eğer dilerseniz kiralayabilirsiniz de… Mos Spa firması olarak bu konuda da sizlere yardımcı oluyor ve bütçelerinize uygun yatak modelleri ile karşınıza çıkıyoruz. Kısa süreli kullanım tercihinde bulunan hasta yakınları için kiralama seçeneği de aktif edilmiş durumda. Dilediğiniz zaman resmi web sitemiz aracılığı ile işlem yapabilir ve kiralama hizmetleri konusunda merak ettiğiniz tüm soruları da yine personelimiz ile paylaşarak yanıt alabilirsiniz.

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307
instagram https://www.instagram.com/hastayatakkiralama/
Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/
Twitter https://twitter.com/MosspaTables
Skype, live:hizlimedikal
Facebook, https://www.facebook.com/hastayatagisatiskiralamasatilikhastakaryolasi/
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos 
ve benzeri adreslerden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek