2. El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

2. El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul 
Hasta yatağı evinde uzun süreli hasta bakmak zorunda olan hasta yakınları için temel bir ihtiyaçtır. Bu sayede hastalar daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmektedir.

Bunun yanı sıra hasta yakınları da hastalarını evlerinde bakabilmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. Ancak hasta yataklarına bakıldığında bu fiyatlar bazı hasta yakınları için yüksek olabilmektedir. Bunun yanı sıra ne uzun ne de kısa süreli yatması gereken hastalar için hasta yatağı kiralamak ya da sıfır yatak almak pek mantıklı olmamaktadır.

Bunun yerine 2. El hasta yatağı fiyatları İstanbul ilinde merak edilmekte ve bu yataklar yoğun ilgi görmektedir. Firma olarak ihtiyacınız olan her türlü ikinci el veya sıfır yatağı siz değerli müşterilerimize sunuyor böylelikle hasta yatağı ihtiyacınızı karşılıyoruz.

2.EL Hasta Karyolası İstanbul

İkinci El Hasta Yatakları 
İnsanlar ikinci el hasta yatağı satın alırken ürünün kaliteli olmasının yanı sıra düzgün ve temiz kullanılmış olmasına da dikkat etmektedir. Ancak bu tarz yatakları bulmak son derece zordur.

Bu açıdan firmamız müşterilerimiz için en uygun ve kaliteli ikinci el yatakları bularak ihtiyacı olan müşterilere temin etmektedir. Bu sayede son derece düşük fiyatlar ile ihtiyacı fazlasıyla karşılayan hasta yataklarına sahip olunabilmektedir.

İkinci el hasta yatakları özelikle kalabalık nüfusuyla bilinen İstanbul ilinde yoğun ilgi görmektedir. Bu yataklar ile hem kısa süreli hem de uzun süreli hastalar rahatlıkla bakılabilmektedir. Her türlü model ve seçenekte yataklar ikinci el olarak firmamız tarafından ihtiyaç sahibi müşteriler ile buluşturulmaktadır.

2.EL Ev Tipi Hasta Karyolası İstanbul

İstanbul 2. El Hasta Yatakları İçin Firmamız 
İstanbul ilinde hasta yatağı satan pek çok firma bulunmasına karşın firmamız bu konuda farkını ortaya koymaktadır. Geniş hizmet ağımız, kaliteli ve garantili yataklarımız ile hastalarınızın sağlığını düşünüyor bunun yanı sıra maliyetinizi de minimum düzeye indiriyoruz.

Aynı zamanda siparişini verdiğiniz tüm ürünleri zamanında teslimat ve ücretsiz hizmet garantisi ile belirttiğiniz adrese teslim ediyor, kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetine ve sağlığına verdiğimiz önemi ortaya koyuyor ve kurulduğumuz günden bu yana amacımızdan ödün vermeyerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2.EL Ev Tipi Hasta Yatağı İstanbul

İstanbul İkinci El Hasta Yatakları 
İkinci el hasta yatakları genellikle fiyat unsurundan dolayı tercih edilmektedir. Fiyat yönünden bu yataklar avantajlı olmasına karşın bazen temizlik konusunda geride kalmış olabilmektedir.

Bunun için yatak satın alırken ya da kiralarken öncelikle temiz olup olmadığının gözden geçirilmesi gerekmektedir. Yatağı kullanacak olan kişi hasta olduğundan dolayı en ufak bir temizlik ihlali hastada daha ciddi problemler oluşmasına neden olabilmektedir.

Bundan dolayı firmamız hem temizlik hem de kalite bakımından ihtiyacınız olan tüm modellerde hasta yataklarını sizlere sunmaktadır. İkinci el hasta yatakları ve daha fazlasına ulaşabilmek için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla telefonla ya da yüz yüze bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir.

2. El Hasta Yatağı Fiyatları 
Yatarak tedavi olması gereken yatalak hastaların daha rahat ve kolay bir şekilde bakılması için gerekli olan hasta yatakların uygun olarak temin edilmesi için 2. el hasta yatağı fiyatları ile sunulmaktadır.

2. El Hasta Yatakları 
Hasta yatakları genel olarak yatarak tedavisi yapılan yatalak hastaların daha rahat etmesi ve hastaya bakan kişilerin daha kolay bakması için çok konforlu bir yatak türüdür.

2. el hasta yatakları genel olarak bir hasta tarafından kısa bir süre kullandıktan sonra ihtiyacı olan kişiler için tekrar satılmasıdır. Ancak bu yataklar satışa sunulmadan önce gerekli olan tüm bakımları ve hijyenik olacak şekilde temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Tüm bakımı evde yapmak zorunda olunan hastalar için en uygun olan bir hasta karyolası almaktır.

Fakat hasta yataklarını ekonomik nedenlerden dolayı ya da kısa süre için kullanması gerekenler bakımından ikinci el hasta yatağı almak çok daha uygun olacaktır. 2. el hasta yatağına sahip olmak için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

En önemlisi 2. el hasta yataklarının anti bakteriyel olmasının yanı sıra bütün bakımlarının ve bütün temizliklerinin kesinlikle yapıldığına emin olmalısınız. Almadan önce hasta yatağının çalışır durumda olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Firmamızın satışını yaptığı bütün 2. el hasta yatakları son derece temiz ve tüm bakımları yapılmıştır. gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

2. El Hasta Yataklarının Avantajları 
Hastanızın bakımı için gerekli olan hasta yatağını çok kısa bir süre için kullanacaksanız en avantajlı olanı 2. el hasta yatağı almanız olacaktır. Özellikle bu tür hasta yatakları ekonomik yönünden çok daha avantajlı olduğu için büyük bir kesim tarafından tercih edilmektedir.

Ayrıca sıfır bir hasta yatağı almaya bütçesi uymayan bir kişinin 2. el hasta yatağı alması çok daha uygun bir olduğu için tercih seçeneği olmaktadır. Bütün temizliği ve gerekli olan bakımları yapılan bir 2. el hasta yatağı hasta yakınının tüm isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap verecektir.

Geçici bir hastalığı olan kişilerin bu süre içinde çok daha rahat etmesi ve bakan kişinin de daha kolay bir şekilde bakması için gerekli olan hasta yatağını sıfır almanıza gerek yoktur. Firmamız sizlere bu konuda sonuna kadar en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Satışı Yapılan 2. El Hasta Yatağı Fiyatları 
Ekonomik bakımdan ya da devamlı olarak kullanmak zorunda olmadığınız hasta yataklarını 2. el almanızın sizlere büyük bir faydası olacaktır.

Firmamız 2. el hasta yatağı satışında en uygun fiyatları sunmaktadır. Her türlü anti bakteriyel bakımı yapılan ter temiz ve tüm onarımları yapılan bütün hasta yatakları sizler için satışı yapılmaktadır. 2. el hasta yataklarını güven içinde kullanmanız için firmamız gerekli olan tüm önlemleri alarak sizlere en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Mağazamıza uğrayıp yatakları yakından görmek ve özel sipariş vermek isteyen müşterilerimize yol tarifi yapmak gerekirse konumumuz merkezi bölgelere yakındır.
Showroom Anadolu yakası göztepe sapağından libadiye yönünde 1 km yukarıda emaar karşısındaki ışıklardan sağa dönmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : +902163498080
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307

instagram https://www.instagram.com/mosspamasajyataklari/ 

Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/ 

https://mosspamasajyataklari.blogspot.com/ 

Twitter https://twitter.com/MosspaTables 

Skype, live:hizlimedikal

Facebook, https://www.facebook.com/masajmasasimedikalblog/ 

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos  

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307

Mosspa Masaj Yatakları

Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Sarıkamış sok no:39 Ataşehir-İSTANBUL
Tel : +902163498080
Gsm : +905302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

Youtube kanalımızdan diğer ürünlerimizin videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek