2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

  1. 2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

Hasta yatağı evinde uzun süreli hasta bakmak zorunda olan hasta yakınları için temel bir ihtiyaçtır. Bu sayede hastalar daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra hasta yakınları da hastalarını evlerinde bakabilmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. Ancak hasta yataklarına bakıldığında bu fiyatlar bazı hasta yakınları için yüksek olabilmektedir. Bunun yanı sıra ne uzun ne de kısa süreli yatması gereken hastalar için hasta yatağı kiralamak ya da sıfır yatak almak pek mantıklı olmamaktadır. Bunun yerine 2. El hasta yatağı fiyatları İstanbul ilinde merak edilmekte ve bu yataklar yoğun ilgi görmektedir. Firma olarak ihtiyacınız olan her türlü ikinci el veya sıfır yatağı siz değerli müşterilerimize sunuyor böylelikle hasta yatağı ihtiyacınızı karşılıyoruz.

ikinci el Hasta Karyolası Ve Fiyatları

İkinci El Hasta Yatakları

İnsanlar ikinci el hasta yatağı satın alırken ürünün kaliteli olmasının yanı sıra düzgün ve temiz kullanılmış olmasına da dikkat etmektedir. Ancak bu tarz yatakları bulmak son derece zordur. Bu açıdan firmamız müşterilerimiz için en uygun ve kaliteli ikinci el yatakları bularak ihtiyacı olan müşterilere temin etmektedir. Bu sayede son derece düşük fiyatlar ile ihtiyacı fazlasıyla karşılayan hasta yataklarına sahip olunabilmektedir.

İkinci el hasta yatakları özelikle kalabalık nüfusuyla bilinen İstanbul ilinde yoğun ilgi görmektedir. Bu yataklar ile hem kısa süreli hem de uzun süreli hastalar rahatlıkla bakılabilmektedir. Her türlü model ve seçenekte yataklar ikinci el olarak firmamız tarafından ihtiyaç sahibi müşteriler ile buluşturulmaktadır.

İstanbul 2. El Hasta Yatakları İçin Firmamız

İstanbul ilinde hasta yatağı satan pek çok firma bulunmasına karşın Mosspa firmamız bu konuda farkını ortaya koymaktadır. Geniş hizmet ağımız, kaliteli ve garantili yataklarımız ile hastalarınızın sağlığını düşünüyor bunun yanı sıra maliyetinizi de minimum düzeye indiriyoruz. Aynı zamanda siparişini verdiğiniz tüm ürünleri zamanında teslimat ve ücretsiz hizmet garantisi ile belirttiğiniz adrese teslim ediyor, kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetine ve sağlığına verdiğimiz önemi ortaya koyuyor ve kurulduğumuz günden bu yana amacımızdan ödün vermeyerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2.el hasta yatakları istanbul

İstanbul İkinci El Hasta Yatakları

İkinci el hasta yatakları genellikle fiyat unsurundan dolayı tercih edilmektedir. Fiyat yönünden bu yataklar avantajlı olmasına karşın bazen temizlik konusunda geride kalmış olabilmektedir. Bunun için yatak satın alırken ya da kiralarken öncelikle temiz olup olmadığının gözden geçirilmesi gerekmektedir. Yatağı kullanacak olan kişi hasta olduğundan dolayı en ufak bir temizlik ihlali hastada daha ciddi problemler oluşmasına neden olabilmektedir. Bundan dolayı firmamız hem temizlik hem de kalite bakımından ihtiyacınız olan tüm modellerde hasta yataklarını sizlere sunmaktadır. İkinci el hasta yatakları ve daha fazlasına ulaşabilmek için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla telefonla ya da yüz yüze bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir.

Toptan ve perakende satışlarımız bulunmaktadır.

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Mağazamıza uğrayıp yatakları yakından görmek ve özel sipariş vermek isteyen müşterilerimize yol tarifi yapmak gerekirse konumumuz merkezi bölgelere yakındır.
Showroom Anadolu yakası göztepe sapağından libadiye yönünde 1 km yukarıda emaar karşısındaki ışıklardan sağa dönmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : +902163498080
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

Whatsapp, +905302865343 – +905323779307

instagram https://www.instagram.com/mosspamasajyataklari/

Linkedin https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/

Twitter https://twitter.com/MosspaTables

Skype, live:hizlimedikal

Facebook, https://www.facebook.com/masajmasasimedikalblog/ 

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos 

ve benzeri alanlardan bize ulaşabilirsiniz.

7/24//365 Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307

Mosspa Masaj Yatakları 

Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Sarıkamış sok no:39 Ataşehir-İSTANBUL
Tel : +902163498080
Gsm : +905302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Canlı Destek